Stil sahibi erkekler, ayakkabının yalnızca ayakkabı olmadığını bilirler.
Ayakkabı izdüşümüdür kalitenin ve şıklığın. Yere basmanızı sağlamaz sadece.
Bastığınız yere izinizi bırakır. Biz ayakkabılarımızı stil sahibi erkekler için üretiyoruz. Kalitenin ve şıklığın izini bıraksınlar diye.

Konya, Anadolu Selçuklu Devleti’nin başkenti. Anadolu’nun Türk yurdu olmasında etkin olmuş büyük coğrafya. Tarihin en eski yerleşim yeri Anadolu’nun ortasında farklı kültürleri yeşertmiş ve barındırmış kültür, sanat, ticaret ve sanayinin başkenti Konya.


Ticaret ve sanayide Anadolu’nun merkez şehri Konya, tarihten aldığı mirası günümüze yansıtmayı ve yaşatmayı başarmış. İslam Türk medeniyetinin yoğurduğu Ahi kültürü, zenginliği toplumun geniş tabanına yaymış, bu sayede esnaf ve tacir topluluğu, şehrin nüfusunda geniş yer tutmuş.


Ayakkabı imalatı ve ticareti bu şehirle özdeşleşen bir meslek. Konya ayakkabı endüstrisinde Türkiye’nin üretim merkezi. Modern üretim araçları ile donatılan sanayi tesisleri, köklü esnaf geleneği ile birleştirdiği üterim gücünü, dünyaya kendisini tanıtmak için kullanıyor.


İşletmemiz, şehrin ve sektörün birikimini üzerinde toplayan genç, dinamik ve arzulu bir insan gücüne sahip. Bu güç, gelenekçi yapıyı bozmadan, modern işletme donanımlarını birleştirerek, geleceğe güçlü ve köklü bir imza atma arzusu ile çalışıyor.


Üretimde stratejimiz, kalite ve estetiği üzerinde toplayarak tarz oluşturmak. Tasarımlarımızla kendisini rahat ve şık hisseden, tutkulu bir müşteri kitlesini hedefliyoruz. Hizmet anlayışımız, müşteriyi daima değerli görerek değer kazanmak.


Biz bir dünya markası olma azmi ile çalışıyoruz ve bunun mümkün olması için her bir müşterimizin gönlüne adım atmayı benimsiyoruz.


Adımlarımızı gönlünüze atıyoruz.


İndirmek İstediğiniz Logonun Üzerini Tıklayınız
Stil sahibi erkekler, ayakkabının yalnızca ayakkabı olmadığını bilirler.
Ayakkabı izdüşümüdür kalitenin ve şıklığın. Yere basmanızı sağlamaz sadece. Bastığınız yere izinizi bırakır.
Biz ayakkabılarımızı stil sahibi erkekler için üretiyoruz. Kalitenin ve şıklığın izini bıraksınlar diye.