Çağrı Merkezi: 0850 241 87 02

Ödeme İşlemleri

 

Ödeme İşlemleri

          Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?
          Libero Ayakkabı üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde Havale ve Eft ile ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 

 • Kredi kartına taksit yapılıyor mu?
  liberoayakkabi.com üzerinden yapılan alışverişlerde tüm kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26 ncı maddesinin sekizinci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.

 

 • Alışverişlerimde banka ( debit) kartı kullanabilir miyim?
  Banka kartlarıyla alışveriş yapabilirsiniz.

 

 • Banka ( debit) kart ile alışverişler güvenli midir?
  Evet. Alışverişlerinizi 3D Secure sistemi ile güvenli olarak yapabilirsiniz.

 

 • Banka( debit) kart ile alışverişlerde taksit yapabilir miyim?
  Banka kartı ile alışverişlerde peşin ödeme yapılmaktadır.

 

 • Banka( debit) kart ile alışverişlerde iade süreci nasıl gerçekleşmektedir?
  İade işleminiz hesabınıza tek seferde yapılmaktadır. İade tutarınızın yansıma süresi, bankadan bankaya değişiklik göstermekle birlikte 15 iş gününü bulabilmektedir.

 

 • Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?
  Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları, debit kartı ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, Havale - EFT  ödemede yapabilirsiniz.

 

 • Banka (Debit) Kart ile alışveriş yapmak istediğimde 3D secure SMS ulaşmadı ne yapabilirim?
  Bu durumla ilgili olarak bankanızla görüşmenizi rica ederiz.

 

 • 3D Secure Sistemi neden güvenlidir?
  3D Secure Sistemi’nde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

 

 • 3D Secure şifresi nereye gönderilecek, gelen şifreyi ne yapacağım?
  Bankanızda kayıtlı GSM numaranıza SMS ile gönderilen şifrenizi, satın alma sırasında şifre girme ekranına girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 • 3D Secure şifresi alışverişimin hangi aşamasında bana gönderilecek?
  Siparişinizi tamamlama aşamasında ödeme bilgilerinizi girmenizin ardından bankanıza kayıtlı GSM numaranıza SMS ile 3D Secure şifreniz yönlendirilecektir.

 

 • Kart Bilgilerimi Nasıl Koruyorsunuz?
  Uluslararası geçerliliği olan İyzico güvenlik sertifikaları ve özel şifreleme yöntemleriyle saklanmaktadır. Detaylar için iyzico sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • Liberoayakkabi.com dan hesabımı kapatmadan çıkış yaptığımda başka bir kullanıcının benim hesap bilgilerimle alışveriş yapması mümkün olur mu?
  Ödemeyi gerçekleştirebilmek için kişisel cep telefonunuza SMS ile gelen mesajı ekrana girmeniz gerekmektedir. Bu sebeple başkası sizin hesabınızdan herhangi bir ödeme gerçekleştiremez.